facebook
mask
Mesut Demir / Editörlük Eğitimi

1996 yılında İzmir İhlas Haber Ajansı’nda muhabir olarak mesleğe başlayan Mesut Demir; İzmir, İstanbul, Çanakkale ve Bursa’da çeşitli gazete, televizyon ve internet medyalarında muhabir, editör, yazı işleri müdürü ve genel yayın yönetmenliği görevlerinde bulunmuştur.


2007 yılından itibaren internet gazeteciliği konusunda uzmanlaşan Demir; Türkiye’nin birçok ilinde internet gazeteciliği eğitimleri vermiştir. Ayrıca Meslek hayatında 11 kez yılın gazetecisi ödülü, 1 kez Türkiye geneli yılın fotoğrafçısı ödülü, Başbakanlık Altın Portakal ödülü ve çeşitli STK ve kurumlar tarafından başarı ödülleri almıştır.


Demir halihazırda; İnternet Gazetecileri Federasyonu Kurucu Genel Başkanı, Bursa İnternet Gazetecileri Derneği Kurucu Başkanı, İGF Haber Ajansı Genel Yayın Yönetmeni, Bursada Bugün Kurucusu ve Yayın Kurulu Üyesi, Küresel Gazeteciler Konseyi Kurucusu ve Yerel Medya Meclis Üyesi olarak görev yapıyor.


Güvennet Akademi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
KABUL ET
close
Güvennet Akademi Whatsapp Destek Hattı
HEMEN KAYIT OL
Eğitimlerimize sadece bir adım uzaklıktasın. Aşağıdaki formu doldurduğunuzda detaylı bilgi için sizi arayacağız.
DETAYLI BİLGİ AL
Eğitimlerimize sadece bir adım uzaklıktasın. Aşağıdaki formu doldurduğunuzda detaylı bilgi için sizi arayacağız.
Hemen Bilgi Al