HEMEN BAŞVUR
GÜNCELLENİYOR
Eğitmenlerimiz
Fatih Çığlık / Zep Koordinatörü

ZEP (Zeka Eğitimi Programı) Koordinatörü

1979 Erzurum doğumlu olan Fatih ÇIĞLIK Akıl – Zeka ve Strateji oyunları ile birlikte ZEP alanında kitap yazarıdır. Aynı zamanda akademik dersler ile ilgili kitapları da bulunmaktadır. Çığlık, profesyonel oyun yaratıcısıdır.


ÜSTÜN ZEKALI - ÖZEL YETENEKLİ çocuklara eğitim uzmanlığı yapmakta, bu çocukların tespiti ve eğitimi konusunda birçok projede proje koordinatörlüğü görevinde bulunmaktadır.


Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümü mezunu olup, Yüksek lisans eğitimini USA Georgia Üniversitesi “Üstün Zekâlılar Eğitmen” Eğitimi ile tamamlayan Çığlık Anadolu Üniversitesi Türk Dili Ve Edebiyatı 2. Sınıf Öğrencisi olarak eğitim hayatına devam etmektedir.


İş Deneyimi

İstanbul Avcılar Özel Fatih Koleji’nde verdiği hizmetten sonra Bursa Bademli Amerikan Kültür Koleji ve Bursa Bilgi Koleji’nde Zekâ Eğitimi Koordinatörü olarak hizmet vermiştir.


AVZEP (AVCILAR İLÇESİ ÜSTÜN ZEKÂLI ÖĞRENCİLERİN EĞİTİMİ) PROJESİ kapsamında İstanbul Kalkınma Ajansı ile birlikte İstanbul Avcılar İlçesinde ikamet eden 16380 öğrenci arasından özel yetenekli öğrencilerin tespiti ve bu öğrencilerin eğitimi konusunda PROJE KOORDİNATÖRLÜĞÜ ve ÜRETKENLİK DERS EĞİTMENLİĞİ yapmıştır.

Hemen Bilgi Al
Phone+90 549 610 1316 Whatsapp
Eğitim Bilgi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close