HEMEN BAŞVUR
GÜNCELLENİYOR
Vizyonumuz & Misyonumuz
Vizyonumuz
Güvennet Akademi e-learning olarak da bilinen uzaktan eğitim kavramını tüm dünyada geçerliliği olan kaliteli eğitim içerikleri ile bireylere sunar ve alanında uzman eğitimcilerle çalışarak online eğitim alanında Türkiye’nin en çok bilinen, en çok tercih edilen markası olmayı hedefler.

Uzaktan eğitimi yüz yüze eğitimlerle ve görüşmelerle de destekleyen, müşteri memnuniyetini birinci planda tutan Güvennet Akademi, Uluslararası Akrediteye sahip ICCW sertifikasıyla da dikkat çeker.
Misyonumuz
Güvennet Akademi, Türkiye’nin teknolojiden bilime, sanattan spora her alanda ihtiyaç duyduğu profesyonel, konusunda uzman, yenilikleri takip eden, mesleki ve kişisel anlamda gelişmeyi hedef olarak belirleyen bireylerine ulaşmak, onları uzaktan eğitimleri ile tanıştırmak, bir veya birden fazla eğitimden yararlanarak topluma faydalı, üretken ve donanımlı bireyler yetişmesinde ulusal çapta önemli bir rol oynamayı misyon edinmiştir.
Hemen Bilgi Al
Phone+90 549 610 1316 Whatsapp
Eğitim Bilgi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close