HEMEN BAŞVUR
Hakkımızda
Güvennet Akademi ile
Online Eğitim ve Uluslararası ICCW Sertifika
Güvennet Akademiden almış olduğunuz eğitimlerin sertifikası, Türkiye‘de eğitim alanında ilk Uluslararası Akreditasyona sahip ICCW onaylı ve E-Devlet’te Görüntülenebilir özellikte verilecektir.
  • 1680sertifika
  • 43eğitmen
  • 26eğitim
  • 2089kursiyer
Güvennet Akademiden Alacağınız Online Eğitim İle E-Devlet'te Sorgulanabilir ve Uluslararası Akrediteli Sertifikalara Sahip Olacaksınız!
Türkiye’de eğitim alanında bir ilk olan uluslararası akreditasyona sahip ICCW sertifasını veren tek kurum olan Güvennet Akademi, uzaktan eğitim alan her bireyle birebir temas halinde olarak mesafeleri kısaltır.

Bilim, sanat, teknoloji, spor, hobi gibi hayatın her alanında, kariyer adımlarını çıkarken ya da kişisel gelişim için atılan her adımda Güvennet Akademi online eğitim sektörünün lider pozisyonunda bir kurum olarak bireylerin yanındadır.

Online Eğitim İçeriklerini Alanında Uzman Profesyoneller Hazırlar
Eğitim içeriklerinin tümünün kendi alanının profesyonelleri tarafından oluşturulduğu uzaktan eğitim sistemine kayıt olarak uzaktan eğitim alan her birey, kurs bitiminde konusu ne olursa olsun, kendini geliştirmiş, dünyaya yeni bir pencereden bakıyor olacaktır.

Güvennet Akademi’de Tüm Eğitimler Uluslararası Düzeydedir
Eğitimlerini uluslararası düzeyde uygulanabilir, çağın gereklerine uygun ve yenilikçi metotlarla hazırlayan Güvennet Akademi etik değerlere önem verir, nesnelliği ön planda tutar.

Uzaktan Eğitimle Uluslararası Akredite: ICCW
Ülkemizin ihtiyacı olan aydınlık, gelişmiş, eğitimi sadece okulla sınırlandırmayan bireylere ulaşan, her bir kursiyerin eğitim hedeflerine odaklanan, sıcak teması sürdüren Güvennet Akademi, uluslarası akreditesi olan ICCW sertifikasıyla da diğer online eğitim veren kurumlardan ayrılır.


Güvennet Akademi ISO 10002 belgesine sahip, müşteri memnuniyeti tescillenmiş bir kurumdur. Müşteri bilgilerinin gizliliği ve güvenliği ise ISO 27001 belgesi ile onaylanmıştır.

Güvennet Akademi Lisanslı Bir Eğitim Kurumudur
Güvennet Akademi; Uluslararası Akreditasyon Kurumları olan IAF, IAS, IQR, ICCW, ISO tarafından eğitim kalitesini ISO 9001 belgesi ile tescillemiştir. Bu tescil ise Türkiye Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından onay almıştır. Bu noktada Güvennet Akademi lisanslı bir eğitim kurumudur.

Vizyonumuz

Güvennet Akademi e-learning olarak da bilinen uzaktan eğitim kavramını tüm dünyada geçerliliği olan kaliteli eğitim içerikleri ile bireylere sunar ve alanında uzman eğitimcilerle çalışarak online eğitim alanında Türkiye’nin en çok bilinen, en çok tercih edilen markası olmayı hedefler.

Uzaktan eğitimi yüz yüze eğitimlerle ve görüşmelerle de destekleyen, müşteri memnuniyetini birinci planda tutan Güvennet Akademi, Uluslararası Akrediteye sahip ICCW sertifikasıyla da dikkat çeker.

Misyonumuz

Güvennet Akademi, Türkiye’nin teknolojiden bilime, sanattan spora her alanda ihtiyaç duyduğu profesyonel, konusunda uzman, yenilikleri takip eden, mesleki ve kişisel anlamda gelişmeyi hedef olarak belirleyen bireylerine ulaşmak, onları uzaktan eğitimleri ile tanıştırmak, bir veya birden fazla eğitimden yararlanarak topluma faydalı, üretken ve donanımlı bireyler yetişmesinde ulusal çapta önemli bir rol oynamayı misyon edinmiştir.

Banka Hesap Bilgileri

Finans Bank
TR75 0011 1000 0000 0089 5705 10

Ziraat Bankası
TR57 0001 0020 5490 2703 3350 01

Garanti Bankası
TR09 0006 2000 4860 0006 2925 56
Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye Çerez Politikası dokumanımızdan erişebilirsiniz
close
Ara Whatsapp