HEMEN BAŞVUR
GÜNCELLENİYOR
Hakkımızda
Güvennet Akademi ile
Online Eğitim ve Uluslararası Akreditasyona Sahip Sertifika
Güvennet Akademiden almış olduğunuz eğitimlerin sertifikası, Türkiye‘de eğitim alanında ilk Uluslararası Akreditasyona sahip onay ile verilecektir.
  • 1680 sertifika
  • 43 eğitmen
  • 26 eğitim
  • 2089 kursiyer
Güvennet Akademi ile
Online Eğitim ve Uluslararası Akreditasyona Sahip Sertifika
Ulusal çapta online eğitimleriyle dikkat çeken EgitimBilgi Akademi birçok alanda düzenlediği uzaktan eğitimlerle bireyin gelişimine önem verir, destek olur.

EgitimBilgi Akademi, öğrenmenin ömür boyu süren bir süreç olduğunu bilen, farkındalıkları yüksek bireylere verdiği içeriği zengin, gelişmeyi destekleyen eğitimlerle her sektöre çağın getirdiği yeniliklerden haberdar, işini zevkle ve motivasyonla yapan bireyler kazandırmayı amaçlar.

Türkiye’de eğitim alanında bir ilk olan uluslararası akreditasyona sahip ICCW sertifasını veren tek kurum olan EgitimBilgi Akademi, uzaktan eğitim alan her bireyle birebir temas halinde olarak mesafeleri kısaltır.

Bilim, sanat, teknoloji, spor, hobi gibi hayatın her alanında, kariyer adımlarını çıkarken ya da kişisel gelişim için atılan her adımda EgitimBilgi Akademi online eğitim sektörünün lider pozisyonunda bir kurum olarak bireylerin yanındadır.

Online Eğitim İçeriklerini Alanında Uzman Profesyoneller Hazırlar
Eğitim içeriklerinin tümünün kendi alanının profesyonelleri tarafından oluşturulduğu uzaktan eğitim sistemine kayıt olarak uzaktan eğitim alan her birey, kurs bitiminde konusu ne olursa olsun, kendini geliştirmiş, dünyaya yeni bir pencereden bakıyor olacaktır.

EgitimBilgi Akademi’de Tüm Eğitimler Uluslararası Düzeydedir
Eğitimlerini uluslararası düzeyde uygulanabilir, çağın gereklerine uygun ve yenilikçi metotlarla hazırlayan EgitimBilgi Akademi etik değerlere önem verir, nesnelliği ön planda tutar.

Uzaktan Eğitimle Uluslararası Akredite: ICCW
Ülkemizin ihtiyacı olan aydınlık, gelişmiş, eğitimi sadece okulla sınırlandırmayan bireylere ulaşan, her bir kursiyerin eğitim hedeflerine odaklanan, sıcak teması sürdüren EgitimBilgi Akademi, uluslarası akreditesi olan ICCW sertifikasıyla da diğer online eğitim veren kurumlardan ayrılır.

EgitimBilgi Akademi ISO 10002 belgesine sahip, müşteri memnuniyeti tescillenmiş bir kurumdur. Müşteri bilgilerinin gizliliği ve güvenliği ise ISO 27001 belgesi ile onaylanmıştır.

EgitimBilgi Akademi Lisanslı Bir Eğitim Kurumudur
EgitimBilgi Akademi; Uluslararası Akreditasyon Kurumları olan IAF, IAS, IQR, ICCW, ISO tarafından eğitim kalitesini ISO 9001 belgesi ile tescillemiştir. Bu tescil ise Türkiye Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından onay almıştır. Bu noktada EgitimBilgi Akademi lisanslı bir eğitim kurumudur.
Hemen Bilgi Al
Phone+90 549 610 1316 Whatsapp
Eğitim Bilgi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close