HEMEN BAŞVUR
GÜNCELLENİYOR
Eğitmenlerimiz
Murat Yusuf Dağtaş / Network Marketing Lideri ve Eğitmeni

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Ana Bilim Dalı Pazarlama Bölümü Yüksek Lisans Mezunuyum.


Yüksek Lisans eğitimi Network Marketing Çok Katlı Pazarlama Sistemleri alanında 2000/2015 yılları arasında Kamu İktisadi Teşekküllerinde sözleşmeli personel olarak Muhasebe, İhale Komisyonu ve Kurum Yöneticiliği yaptım.


Kendi işimi kurmak ve daha iyi şartlarda bir yaşam tarzı oluşturmak amacıyla Network Marketing mesleğini seçmeye karar verdim ve Ocak 2016 tarihinde işimden istifa ederek yabancı bir ürün firmasında organizasyon kurmaya başladım. Eylül 2016 tarihindeyse yerli bir firmada çalışmalarıma başladım ve yaklaşık iki yıllık bir süreçte yaklaşık 10.000 kişilik bir organizasyon ve iyi gelirler elde etmeye başladım.


Şu an, patron veya amir emri almadan, pazartesi sendromuna girmeden ve en önemlisi “alarm” kurma derdi olmadan sakin ve huzurlu bir yaşam tarzına sahibim. Aradan geçen 5 yıllık zaman diliminde sektörde edindiğim tecrübeler sayesinde halen uluslararası mikro ihracat yapan yerli bir “wellness” odaklı çalışan Network Marketing firmasında çalışmalarıma devam etmekteyim.


Mevcut organizasyonumda para kazanan ve iyi kariyerlere sahip çalışma arkadaşlarımın sayısı her geçen gün artmakta ve bu benim için büyük bir gurur ve mutluluk kaynağı olarak işime olan aşkımı artırmaktadır. Network Marketing Sektörünün harikalarla dolu dünyasını tanımanız ve tadını çıkarmanız dileklerimle.


Hemen Bilgi Al
Phone+90 549 610 1316 Whatsapp
Eğitim Bilgi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close