HEMEN BAŞVUR
GÜNCELLENİYOR
Eğitmenlerimiz
Öznur Çolakoğlu Cam / Eğitimci, Yazar, P4C Eğitmeni

23 Nisan 1981 yılında Bursa’da doğdu. Liseyi Bursa Anadolu Kız Lisesinde tamamladı. 2003 yılında Uludağ üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden onur derecesi ile mezun oldu. Üniversite yıllarındayken çeşitli dergi, gazete ve sitelerde makaleler kaleme aldı. 2002 yılında kendine ait ilk kişisel web sitesini açtı ve yazılarına orada da yer verdi. Yazma aşkı zamanla kitaba dönüştü. Şu ana dek basılmış 9 adet kitabı bulunmaktadır.


Çocuklarla Felsefe Eğitimlerine Sabancı Vakfı’nın Öğretmen Ağı programlarıyla başladı. P4C eğitimlerine Uludağ Üniversitesi Felsefe Bölüm Başkanlığı işbirliğiyle düzenlenen 56 saatlik P4C Eğitmenlik programıyla devam etti. Halen sahadaki en güncel ve faydalı kaynaklardan okumalar yapmaya ve p4c çalışmalarını yaygınlaştırmaya devam ediyor.


14 yıldır sınıf öğretmeni olarak çalışıyor. Şu anda Bilim Sanat Eğitim Merkezinde özel yetenek tanısı almış çocuklar ile çalışmalarına devam ediyor. Proje odaklı öğrenmeye inanıyor.

Hemen Bilgi Al
Phone+90 549 610 1316 Whatsapp
Eğitim Bilgi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close